Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
06.08.2017 00:29 - Баскетболистът Венци Кукенски от БК“Чавдар“ спечели любителски турнир по тенис в Орешак
Автор: ruslana111 Категория: Новини
Прочетен: 806 Коментари: 0 Гласове:
1

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
  image На кортовете за тенис в Орешак днес(05.08.2017) се проведе любителски турнир  за всички възрасти. Участваха 11 души, от които само една девойка на 15 год. –  Мадлен Марков, която е състезателка от СКК Троян. Също така в надпреварата се включиха и двама баскетболисти на БК“Чавдар“Троян(сега вече  в аматьорския състав)-Венци Кукенски и Владо Босев imageМАРИЯ СТЕФАНОВА И МАДЛЕН МАРКОВА

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Срещите бяха много оспорвани. Горещото време не  попречи на любителите да покажат своите възможности. На почетната стълбичка се наредиха.

1-во място – Венцислав Кукенски
2-ро място – Ивайло Николов
3-то място – Владимир Босев
4-то място – Борислав Банчев

image image image image image image image image

Награда за най-прогресивен играч- Борислав Петров.

imageБорислав Петров и Мартин Топалов

Най- добрите  бяха наградени от младата надежда на троянския тенис 10-годишния Мартин Топалов, който спечели в два поредни турнира, шампионската титла (в неговата възраст) и сребро( до 14 годишни)

Наградите за любителите бяха много специални

Победителят, баскетболиста  от Чавдар Троян Венци Кукенски получи  сак за ракета, за останалите шапка и аксесоари за тенис освен медалите